Menu Zavřeno

1. Nákup do vlastních obalů v kamenné prodejně

Veškerý sortiment můžete koupit osobně přímo u nás na prodejně na Hlavní třídě 289/12 v Šumperku. Tato možnost nás potěší nejvíc, protože je opravdu bezobalová a zboží si odnesete zrovna ve vašich vlastních nádobách. 

OTEVÍRACÍ DOBA

PO – PÁ  9:00 – 12:00, 12:30 – 17:00

SO 9:00-12:00

NEDĚLE A STÁTNÍ SVÁTKY ZAVŘENO

Většinu produktů si můžete nakoupit formou samoobsluhy. Rádi vám ale nabereme zboží my nebo vám poradíme, jak to u nás funguje.

Jak začít nakupovat v bezobalovém obchodě?

Nemusíte se stát ze dne na den přeborníky a změnit svoji celou domácnost. Nejlepší je jít na to postupně, nakoupit prvních pár produktů. Nejdůležitější je ale začít. JAK? Připravili jsme pro vás několik snadných kroků, které se nám nejvíce osvědčily. Není to nic složitého, jen to chce nákup trochu více dopředu plánovat.

Nemusíte být na sebe tvrdí, pokud to hned nepůjde podle vašich představ. Když zapomenete nádoby, můžete si u nás půjčit anebo nakoupit prostě jindy, až se vám to bude více hodit. Nepodléhejte panice a najděte si takovou cestu k bezobalové domácnosti, jaká bude vám příjemná a budete se u nakupování cítit spokojeni. Každý krok se počítá.

Pojďte do toho s námi a společně podporujme myšlenku nulového odpadu v domácnosti a dělejme svět hezčím a zdravějším místem.