Menu Zavřeno

Jak nakupovat

 Veškerý sortiment můžete koupit osobně přímo u nás na prodejně na Hlavní třídě 289/12 v Šumperku. Tato možnost nás potěší nejvíc, protože je opravdu bezobalová a zboží si odnesete zrovna ve vašich vlastních nádobách. 

OTEVÍRACÍ DOBA

PO – PÁ  9:00 – 12:00, 12:30 – 17:00

SO 9:00-12:00

NEDĚLE A STÁTNÍ SVÁTKY ZAVŘENO

Většinu produktů si můžete nakoupit formou samoobsluhy. Rádi vám ale nabereme zboží my nebo vám poradíme, jak to u nás funguje.

Jak začít nakupovat v bezobalovém obchodě?

Nemusíte se stát ze dne na den přeborníky a změnit svoji celou domácnost. Nejlepší je jít na to postupně, nakoupit prvních pár produktů. Nejdůležitější je ale začít. JAK? Připravili jsme pro vás několik snadných kroků, které se nám nejvíce osvědčily. Není to nic složitého, jen to chce nákup trochu více dopředu plánovat.

Nemusíte být na sebe tvrdí, pokud to hned nepůjde podle vašich představ. Když zapomenete nádoby, můžete si u nás půjčit anebo nakoupit prostě jindy, až se vám to bude více hodit. Nepodléhejte panice a najděte si takovou cestu k bezobalové domácnosti, jaká bude vám příjemná a budete se u nakupování cítit spokojeni. Každý krok se počítá.

Pojďte do toho s námi a společně podporujme myšlenku nulového odpadu v domácnosti a dělejme svět hezčím a zdravějším místem.

Objednejte zboží přes náš e-shop a nechte si ho dovést až domů. Objednané zboží vám nabereme a navážíme do našich zálohovaných nádob a doručíme do 2 pracovních dnů. O našem přesném příjezdu vám dáme vědět dostatečně dopředu. Zálohované sklenice nám můžete vrátit při další objednávce, nebo nám je donést do Špajzky.

JAK ROZVÁŽÍME?

No přece ekologicky. Nejčastěji na kole, možná nás někdy potkáte i pěšky.

KAM ROZVÁŽÍME?

Objednat si zboží s rozvozem můžete na adresu do Šumperka, Rapotína, Dolních Studének, Nový Malín a Vikýřovic.

ZA KOLIK ROZVÁŽÍME?

Poplatek za rozvoz je pro Šumperk 50 Kč, s nákupem nad 500 Kč ZDARMA.

Pro ostatní vesnice 70Kč, s nákupem nad 700 Kč ZDARMA.

JAK ZAPLATÍM?

Hotově i kartou při převzetí. Terminál budeme mít s sebou a účtenku dostanete předem na e-mail.

Celková částka se může navýšit s ohledem na množství zálohovaných sklenic podle počtu a váhy produktů ve Vaší objednávce. 

ZÁLOHOVANÉ SKLENICE: 0,7l a 0,33l – záloha 10 Kč

ZÁLOHOVANÉ LÁHVE: 0,5l a 1l – záloha 20 Kč

Sklenice nám můžete vrátit při další objednávce, nebo donést přímo do Špajzky a my Vám za ně vrátíme zálohu. 

3. VYZVEDNUTÍ NÁKUPU NA PRODEJNĚ

Objednejte zboží přes náš e-shop a připravený nákup do našich zálohovaných obalů si vyzvednete u nás na prodejně. 

Přestože nám z bezobalového hlediska nedává moc smysl pořizovat spoustu nových zálohovaných nádob a posílat je po celé republice, máme několik produktů, které vám přeci jen můžeme jednoduše a bez téměř dalšího odpadu poslat i do jiných končin. 

Doručit vám tak můžeme všechny naše ekologické vychytávky, uklízecí pomocníky do domácnosti, svíčky nebo drogérii. Zkrátka pokud budete mít v košíku věci, které se nemusí vážit nebo speciálně balit, e-shop vám automaticky nabídne možnost dopravy přes zásilkovnu. 

Zboží vám zabalíme do obalů, ve kterých jsme dostali naše zboží, takže žádný odpad navíc nevznikne. Jen CO2, co vytvoří přepravní služba.